Mycie okien w biurowcach

Mycie okien w biurowcach – alpinistyczne mycie powierzchni szklanych

Mycie okien w biurowcach to proces dwuczęściowy. O ile pierwsza faza (mycie powierzchni szklanych od strony wnętrza budynku) nie stanowi zazwyczaj problemu, o tyle mycie okien od zewnątrz bywa kłopotliwe.

Nasza firma realizuje to zadanie z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Dzięki grupie wyszkolonych profesjonalistów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt oraz posiadających uprawnienia do prac wysokościowych, jesteśmy w stanie zrealizować zadanie mycia okien w każdym biurowcu, bez względu na jego wysokość.

Jeśli zastanawiasz się, jak umyć szyby w swoim biurowcu – nie szukaj dalej. Dzwoń już dziś, by poznać szczegóły oferty i umówić wygodny do Ciebie termin: 734 475 479.

Mycie powierzchni szklanych

Bogate doświadczenie naszego zespołu pozwala na realizację nawet najtrudniejszych zadań tego typu. Przy takich zleceniach mycie okien staje się sportem ekstremalnym, ale radzimy sobie, a efekty można podziwiać na terenie Katowic i całego Śląska. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej chemii czyszczone powierzchnie dłużej zachowują idealny wygląd.

Mycie okien i powierzchni szklanych Katowice

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

(+48) 734 475 479