Mycie elewacji

Mycie elewacji – czyszczenie, odgrzybianie, usuwanie graffiti

Mycie elewacji budynków, przeszkleń, szyb, okien, czyszczenie konstrukcji stalowych i aluminiowych to prace, które w naszej firmie realizowaną są przy użyciu technik alpinistycznych. Grupa przeszkolonych i doświadczonych fachowców posiadających uprawnienia do pracy na wysokości radzi sobie doskonale z każdym tego typu zadaniem. Ich umiejętności uzupełniane są profesjonalnym sprzętem oraz chemią ułatwiającą usuwanie najtrudniejszych nawet zanieczyszczeń.

Jeśli twoja elewacja potrzebuje czyszczenia i znajduje się w Katowicach (a nawet na Śląsku), pamiętaj, że dysponujemy specjalistami gotowymi zrealizować to zadanie, dzwoń już dziś, by poznać szczegóły: 734 475 479.

Mycie elewacji z zanieczyszczeń

Mycie elewacji to doskonała metoda na usunięcie zgromadzonych na niej zanieczyszczeń i odświeżenie wyglądu. Dzięki prostemu zabiegowi elewacja odzyska dawny blask, a planowany remont okaże się niekonieczny.

Specjalistyczne czyszczenie elewacji

Mycie elewacji to jedna z wielu usług świadczonych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Okazuje się, że techniki te przydatne są również zimą. Nasi fachowcy mogą na przykład usunąć zalegający na dachach śnieg oraz lód.

Mycie elewacji Katowice

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

(+48) 734 475 479