Kontakt

GRUPA Hoppe-Wartenberg

40-085 Katowice, ul. Mickiewicza 29
Tel: +48 881 968 220
e-mail: biuro@bhpprotect.pl
www.hoppe-wartenberg.pl

Hoppe-Wartenberg PRESTIŻ

BHP Protect System Sp. z o.o.

Hoppe-Wartenberg SECURITY

Biuro Zarządu

Grupa Hoppe-Wartenberg
ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
Tel: +48 881 968 220
Tel: +48 (32) 793 41 10

Dział Handlowy

Martyna Łopatecka
Dyrektor ds.. Zamówień Publicznych
Tel: +48 533 927 189
m.lopatecka@bhpprotect.pl

Adam Koenig
Pełnomocnik Zarządu
Dyrektor Zarządzający
Tel: +48 504 011 603
Tel: +48 790 447 071
a.koenig@bhpprotect.pl

Dział Administracji

Katarzyna Czerwik
Pracownik administracyjno biurowy
tel +48 692 418 425
k.czerwik@bhpprotect.pl

Prokurent

Elżbieta Barczyk-Augustyniak
Prokurent
Tel: +48 665 373 075
e.barczyk@bhpprotect.pl

Dział Kadr i Płac

Iwona Paleta
Pracownik ds.. Kadr i Płac
Tel: +48 574 665 8930
i.paleta@bhpprotect.pl

Ewelina Kubica
Pracownik ds.. Kadr
Tel: +48 881 968 220
e.kubica@bhpprotect.pl

Dział Rekrutacji

Sylwia Badurek
Specjalista ds.. Rekrutacji
Tel: +48 734 475 479
s.badurek@bhpprotect.pl

Paweł Czerwiński
Specjalista ds.. Rekrutacji
Tel: +48 534 976 024
p.czerwinski@bhpprotect.pl